Pielęgnacja ogrodu
Pielęgnacja ogrodu
Pielęgnacja ogrodu
Pielęgnacja ogrodu
Pielęgnacja ogrodu

O nas

O nas

Od początku naszego istnienia działamy na rynku ogrodniczym. W latach 80-tych zajmowaliśmy się głównie produkcją roślin jednorocznych oraz zaopatrzeniem kwiaciarń w kwiaty cięte. Produkowaliśmy głównie rośliny balkonowe i tarasowe: pelargonie, begonie, dalie. Produkcja do kwiaciarń obejmowała goździki, anturium, gipsówka, oraz inny materiał roślinny. Zawsze staraliśmy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcieliśmy być elastyczni i dostosować naszą ofertę do oczekiwań klienta. Rozmowy z naszymi klientami były i są dla nas cennym źródłem informacji na temat wymagań nam stawianych.

Pierwsza próba rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej została podjęta w okresie, gdy wielu próbowało sił w prywatnym biznesie. W ten sposób powstała firma Centrum Zaopatrzenia Rolno-Ogrodniczego w 1991 roku jako przedsiębiorstwo osoby fizycznej. Na początku byliśmy tylko firmą handlową sprzedającą artykuły ogrodnicze. Jednak wraz z upływem czasu coraz większą rolę zaczęła odgrywać dystrybucja sprzętu ogrodniczego wraz z serwisem.

Sukcesy
Pierwsze sukcesy stały się zachętą do zadania pytania: "Czego brakuje w naszym regionie?" Tak narodził się pomysł poszerzenia oferty asortymentowej i powstanie spółki cywilnej Centrum Ogrodnicze SOJKA. Jako jedni z pierwszych jesteśmy dealerem firmy STIHL. Działalność ta pozwalała nam na poznawanie potrzeb rynku w zakresie sprzętu oraz zdobywanie doświadczenia w tej dziedzinie, dlatego też stworzyliśmy serwis sprzętu ogrodniczego. Z roku na rok nasza firma była powiększana o coraz to nowy asortyment ogrodniczy.


Obecnie posiadamy wykwalifikowaną załogę służącą zawsze fachową pomocą i doradztwem naszym klientom. Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu ogrodów i chętnie pomożemy każdemu zainteresowanemu klientowi. Pracownicy naszych placówek służą poradą i pomocą w dokonywaniu właściwego zakupu.

Dla tych, którzy są zajęci sprawami dnia codziennego wychodzimy naprzeciw i proponujemy zakupy w zaciszu własnego domu. Na stronie znajduje się sklep, który umożliwi PAŃSTWU zapoznanie się z ofertą sprzedaży oraz umożliwi szybkie i wygodne zakupy.